KONST / Litografier / Färglitografier 16337071
nr 1633 7071
Färglitografier
3 st, Oidentifierad konstnär. Signerade och numrerade. Bildmått: 54x30 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 78x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juli 2024
kl 18:45:39
29/7 18:00:26
100 kr
29/7 18:33:47